ortodontİk tedavİ

öncesİ & sonrasI

ortodontik tedavi

güncel

 

 

ÖNEMLİ DUYURU

ORTHODENTAL olan poliklinik ismimiz

ANTALYA ORTODONTİ olarak değiştirilmiştir.

Aynı adresimizde hizmetinizdeyiz

tabela

HOŞGELDİNİZ...

Antalya ilinde Ortodonti ve Genel Diş Hekimliğinde 2007 yılında hizmet vermeye başlayan polikliniğimiz, bu internet sitesinde sizlere merak ettikleriniz konusunda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Bu siteyi kurmaktaki amacımız hastalarımıza ve diğer ilgili kişilere diş hekimliği hizmetleri konusunda bilgi vermek, en son gelişmeleri ve uygulamaları tanıtarak diş sağlığınıza kavuşmanız konusunda ufkunuzu açmaktır.

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde ortodonti ve diş hekimliği uygulamalarının bu gelişime yabancı kalması düşünülemez. Yenilikler hayatın her alanını nasıl kolaylaştırıyorsa, diş hekimliği uygulamalar da aynı şekilde kolaylaşmakta ve diş tedavileri artık korkulan uygulamalar olmaktan uzaklaşmaktadır.

RANDEVU İÇİN: (242) 311 81 08

KLİNİĞİMİZİN KROKİSİ İÇİN TIKLATINIZ...


a a

 
 

Çocuğunuzun dişhekimi korkusuna sahip olmasını istemiyorsanız, onu herhangi bir diş problemi oluşmadan önce, erken yaşlarda diş hekimi muayenesine götürünüz.

 
 
 
 

Her çocuğun daimi ön dişleri sürmekteyken (ortalama 7-8 yaş) bir ortodonti uzmanına muayene olması gerektiğini biliyor muydunuz?

DİŞ HEKİMLİĞİNDE SON TEKNOLOJİ

 
 
 
   
Telif Hakkı © 2005. Orthodental. Tüm hakları saklıdır.

   
 
LiderSiteler.com Güzel Online